Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Дизайн інтер’єру

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Neznakomka



Зарегистрирован: 01.08.2022
Сообщения: 50

СообщениеДобавлено: 14.04.2024 03:12    Заголовок сообщения: Дизайн інтер’єру Ответить с цитатой

Доброго дня! Я хотіла би дізнатися більше про послуги дизайну інтер'єру в Києві. Які види послуг пропонують дизайнери інтер'єру? Чи є у них спеціалізація на певні стилі або типи приміщень?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Kris



Зарегистрирован: 01.08.2022
Сообщения: 52

СообщениеДобавлено: 14.04.2024 03:15    Заголовок сообщения: Re: Дизайн інтер’єру Ответить с цитатой

Neznakomka писал(а):
Доброго дня! Я хотіла би дізнатися більше про послуги дизайну інтер'єру в Києві. Які види послуг пропонують дизайнери інтер'єру? Чи є у них спеціалізація на певні стилі або типи приміщень?


Плануючи ремонт у своєму будинку, я шукала надійну компанію, яка зробить процес максимально зручним та ефективним. Обравши "ALEX HOUSE" https://alex-house.com.ua/service/dizayn/ я отримала не лише професійний дизайн-проект, а й відчувала себе в надійних руках кожного етапу робіт. Рекомендую їхні послуги всім, хто цінує високу якість та відмінний сервіс.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Стелла



Зарегистрирован: 14.12.2020
Сообщения: 167

СообщениеДобавлено: 01.05.2024 23:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо за наводку! Как раз ищу надежную дизайнерскую контору для разработки проекта дизайна офиса.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Блейк



Зарегистрирован: 14.12.2020
Сообщения: 178

СообщениеДобавлено: 02.05.2024 10:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зараз дуже популярна ця платформа https://designprof.com.ua/ru/glavnaya/ DesignProf – це маяк креативності та професіоналізму у сфері дизайну інтер’єру. Від концептуалізації до реалізації, їхня команда є прикладом досконалості в створенні просторів, які бездоганно поєднують естетику з функціональністю. Однією з видатних особливостей DesignProf є їх непохитне прагнення розуміти потреби та вподобання своїх клієнтів. Вони виходять за межі поверхневого рівня, заглиблюючись у суть кожного проекту, щоб гарантувати, що кожен дизайн відображає особистість і стиль життя клієнта. Цей персоналізований підхід призводить до того, що приміщення не тільки виглядають приголомшливо, але й відчувають себе як удома.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com