Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Проблема освітлення

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Oljaska



Зарегистрирован: 27.07.2021
Сообщения: 258

СообщениеДобавлено: 10.05.2024 10:16    Заголовок сообщения: Проблема освітлення Ответить с цитатой

Привіт всім! Живу у квартирі, де всі вікна виходять на південь, і сонце світить там практично цілий день. Влітку це стає справжньою проблемою: жарко, світло б'є в очі, і з цим щось треба робити. Щільні штори не допомагають, вони лише затемнюють кімнату, але тепло не йде. Хтось має досвід вирішення такої проблеми?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Tadeush



Зарегистрирован: 26.07.2021
Сообщения: 252

СообщениеДобавлено: 10.05.2024 11:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привіт! Я теж стикався з подібною проблемою і знайшов чудове рішення — тканинні ролети від виробника Rolmax ось їх магазин https://rolmax.com.ua/ . Ці рулонні штори не тільки захищають від сонця, але й дозволяють регулювати рівень освітлення в приміщенні без того, щоб створювати відчуття замкнутості. Вони легкі у використанні та не вимагають особливого догляду. Що мені особливо сподобалось, так це можливість вибору різних кольорів та текстур, що ідеально вписуються в інтер'єр. Моя кімната тепер не тільки комфортна, але й виглядає стильно. Вирішив замовити штори після консультації з фахівцями, і результат перевершив усі мої очікування!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com