Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Хочу купити перфоратор

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Pavell



Зарегистрирован: 10.12.2021
Сообщения: 59

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 07:54    Заголовок сообщения: Хочу купити перфоратор Ответить с цитатой

Здрастуйте, потрібна ваша допомога! Я хочу купити перфоратор для використання в різних умовах – вдома, на дачі та навіть на невеликих будівельних об'єктах. Цікавлюся, чи є універсальні моделі, які будуть добре працювати і з цеглою, і з деревом. Чекаю ваших порад!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Машша



Зарегистрирован: 13.03.2021
Сообщения: 46

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 07:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У мене була схожа ситуація, коли шукав тихий перфоратор для внутрішніх робіт. Вирішив взяти модель, яку порекомендували в магазині як найменш шумну. Працює дійсно тихо, так що можу спокійно працювати, не турбуючи нікого.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Pavell



Зарегистрирован: 10.12.2021
Сообщения: 59

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 07:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я сам купував перфоратор для частих робіт по кераміці та легкому бетону. Звернув увагу на моделі з регулюванням швидкості обертання, це допомагає точно налаштовувати інструмент під різні матеріали. Можу порекомендувати подивитися в більших магазинах, де є ширший вибір.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Daniel



Зарегистрирован: 13.03.2021
Сообщения: 70

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 07:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pavell писал(а):
Я сам купував перфоратор для частих робіт по кераміці та легкому бетону. Звернув увагу на моделі з регулюванням швидкості обертання, це допомагає точно налаштовувати інструмент під різні матеріали. Можу порекомендувати подивитися в більших магазинах, де є ширший вибір.

Купував в Фокстроті перфоратор EINHELL TE-HD 18/12 Li-Solo https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/perforatoriy_einhell_perforator_te_hd_1812_li_solo_bez_akb_ta_zp.html для домашнього використання.
Це був мій перший досвід покупки в цьому магазині, і враження лише позитивні. Перфоратор легкий, але потужний і зручний у використанні. Використовував його для встановлення полиць та інших малих робіт. Ціна була конкурентоспроможною, а сервіс на висоті — працівники магазину надали всю необхідну інформацію та допомогли з вибором.

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com