Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Потрібен перфоратор!

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Daniel



Зарегистрирован: 13.03.2021
Сообщения: 70

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 08:06    Заголовок сообщения: Потрібен перфоратор! Ответить с цитатой

Привіт! Мені потрібен перфоратор для професійного використання, який здатен витримувати великі навантаження. Хтось може порекомендувати спеціалізовані магазини з великим вибором професійних інструментів?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Pavell



Зарегистрирован: 10.12.2021
Сообщения: 59

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 08:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вибирав за рекомендаціями друзів і читав відгуки в інтернеті. Подивіться моделі, які легко тримати і не дуже шумні, це важливо для дому. Я купив легкий перфоратор минулого місяця для домашнього використання.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Daniel



Зарегистрирован: 13.03.2021
Сообщения: 70

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 08:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Важливо вибирати інструменти з хорошим ударним механізмом та міцним корпусом. Перевірте відгуки про довговічність перед покупкою. Це я вам із власного досвіду рекомендую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Машша



Зарегистрирован: 13.03.2021
Сообщения: 46

СообщениеДобавлено: 30.04.2024 08:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Daniel писал(а):
Важливо вибирати інструменти з хорошим ударним механізмом та міцним корпусом. Перевірте відгуки про довговічність перед покупкою. Це я вам із власного досвіду рекомендую.


Доброго дня, нещодавно мені потрібен був надійний перфоратор для ремонту вдома, і я вибрав HAISSER RH-28Q https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/perforatoriy_haisser_perforator_pryamij___rh_28q_28_mm.html з магазину Фокстрот.
Ціни були конкурентними, а вибір здався широким. Замовлення оформили швидко, а доставка не змусила чекати. Інструмент справився зі своїми завданнями на відмінно, без перебоїв і неприємностей. Співпраця з цим магазином була ефективною і приємною, тож раджу звернутися до них за потреби.


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tujere



Зарегистрирован: 22.02.2024
Сообщения: 8

СообщениеДобавлено: 01.05.2024 23:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Довго шукав і в підсумку придбав собі дриль-шуруповерт Metabo PowerMaxx https://rozetka.com.ua/ua/shurupoverty-i-elektrootvertki/c152499/tip-dvigatelya-230281=besshchetochniy/ німецька якість і ціна всього 4999 грн Не варто купляти шось дешево ,бо довго воно не буде працювати .
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com