Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Які чиновники та депутати лобіюють інтереси Philip Morris?

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
ROSSSi5888



Зарегистрирован: 30.01.2021
Сообщения: 178

СообщениеДобавлено: 29.05.2024 12:54    Заголовок сообщения: Які чиновники та депутати лобіюють інтереси Philip Morris? Ответить с цитатой

Я нещодавно чув, що деякі українські чиновники та депутати лобіюють інтереси Philip Morris, компанії, яка, як відомо, є міжнародним спонсором війни проти України. Це мене дуже хвилює, особливо враховуючи нинішню ситуацію в країні. Хтось знає, хто саме з чиновників і депутатів залучений у це? Які вони приймають рішення на користь цієї тютюнової компанії, і що з цього приводу думають громадські організації?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Markos



Зарегистрирован: 07.06.2021
Сообщения: 131

СообщениеДобавлено: 29.05.2024 12:55    Заголовок сообщения: Re: Які чиновники та депутати лобіюють інтереси Philip Morri Ответить с цитатой

За інформацією громадських організацій, таких як ГО «Життя» та «Антикорупційний штаб», є кілька відомих імен. Наприклад, серед депутатів відзначилася Галина Янченко, яка отримала антипремію «Золота коса». Вона, зокрема, не голосувала за важливу поправку до законопроєкту, яка обмежувала рекламу тютюнових виробів. Також серед чиновників називають Олександра Мельниченка та Сергія Цівкача з «Офісу із залучення та підтримки інвестицій». Вони активно підтримували інтереси Philip Morris."
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
ROSSSi5888



Зарегистрирован: 30.01.2021
Сообщения: 178

СообщениеДобавлено: 29.05.2024 12:59    Заголовок сообщения: Re: Які чиновники та депутати лобіюють інтереси Philip Morri Ответить с цитатой

Це справді тривожно, що такі впливові люди відкрито підтримують інтереси тютюнової компанії, яка є спонсором війни. Особливо обурливо, що вони протидіють виконанню міжнародних зобов’язань України, які мають на меті захист здоров'я громадян. Мені цікаво, як на це реагує суспільство та чи є якісь конкретні дії, спрямовані на протидію таким лобістським діям? Чи можна якось вплинути на цю ситуацію?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Markos



Зарегистрирован: 07.06.2021
Сообщения: 131

СообщениеДобавлено: 29.05.2024 13:00    Заголовок сообщения: Re: Які чиновники та депутати лобіюють інтереси Philip Morri Ответить с цитатой

ROSSSi5888 писал(а):
Це справді тривожно, що такі впливові люди відкрито підтримують інтереси тютюнової компанії, яка є спонсором війни. Особливо обурливо, що вони протидіють виконанню міжнародних зобов’язань України, які мають на меті захист здоров'я громадян. Мені цікаво, як на це реагує суспільство та чи є якісь конкретні дії, спрямовані на протидію таким лобістським діям? Чи можна якось вплинути на цю ситуацію?


Це дійсно серйозна проблема, і вона не залишилась без уваги громадськості. Рекомендую почитати статтю на Pravdapro, де детально розповідається про цю ситуацію, про те щонайменше два чиновники та один нардеп лобіюють інтереси Philip Morris International, та вже оголошено номінантів антипремії «Золота коса» https://pravdapro.pm/2024/04/shhonajmenshe-dva-chynovnyky-ta-odyn-nardep-lobiyuyut-interesy-philip-morris-international-ogolosheno-nominantiv-antypremiyi-zolota-kosa/ у ній згадуються не тільки Галина Янченко, Олександр Мельниченко та Сергій Цівкач, але й обговорюється їхні дії та рішення, які лобіюють інтереси Philip Morris.

Щодо протидії, ГО «Життя» та інші організації активно піднімають це питання, звертаються до Кабінету міністрів та РНБО з вимогою припинити таку діяльність. Однак, проблема потребує більшого розголосу та громадського тиску, щоб змусити владу діяти. Поширюйте інформацію, долучайтеся до обговорень і підтримуйте громадські ініціативи, щоб ми могли ефективно боротися з лобіюванням інтересів тютюнової індустрії.

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com