Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Штучний інтелект

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Звезда



Зарегистрирован: 19.08.2019
Сообщения: 457

СообщениеДобавлено: 18.10.2023 14:29    Заголовок сообщения: Штучний інтелект Ответить с цитатой

Хто працює у сфері реклами, як у вас із клієнтами? У нас агенція, досить непогана, на ринку більше трьох років. Клієнтів поменшало незважаючи на те, що в місті постійно відкриваються нові компанії. Нам, звичайно, поки що вистачає, але хотілося б зрозуміти чому так.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Каракатица



Зарегистрирован: 24.06.2019
Сообщения: 401

СообщениеДобавлено: 18.10.2023 15:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я працюю, спаду не помітила. Може, вам час переглянути свій підхід до роботи? Наприклад, сюди https://cxid.info/174704_igor-vistak-iskusstvennyi-intellekt-v-marketing-put-k-uvelicheniyu-prodazh.html зайдите зайдіть, подивіться, подивіться, як взагалі змінюється зараз підхід, що клієнтам цікаво, а що перестало працювати. . Не хочу сказати, що ви застаріли, але виключити цей варіант не можу. Хоча б тому, що на власні очі спостерігала аналогічні ситуації в інших агентствах.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Разное Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com