Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты   
 FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход 

Традиції та свята в жовтні

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Спортивное питание, Пищевые добавки, Диеты
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
higof



Зарегистрирован: 16.12.2020
Сообщения: 30

СообщениеДобавлено: 17.09.2023 09:22    Заголовок сообщения: Традиції та свята в жовтні Ответить с цитатой

Я тут дізналася, що в жовтні багато якихось свят, включно з іменинами та днями ангела. Я правда хочу розібратися, як це все відзначається і чому саме в жовтні. Можеш розповісти?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tipox



Зарегистрирован: 04.11.2020
Сообщения: 39

СообщениеДобавлено: 17.09.2023 09:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цікаво, що тебе зацікавили наші жовтневі свята і традиції. Жовтень — це дійсно місяць, коли є багато приводів для святкувань. Іменини, наприклад, — це не тільки релігійний, але і сімейний свято. Люди ідуть до церкви, отримують благословення, а потім збираються з родиною, щоб відсвяткувати цей день.

Що ж до днів ангела, то це свята на честь покровителів-ангелів, які обрані відповідно до святого, на честь якого людина названа. День ангела у жовтні може бути особливим для тих, хто названий на честь жовтневих святих.

Якщо тебе цікавить більше інформації про ці та інші жовтневі свята, імена, їх значення та історію, я б рекомендував зайти на Календарик https://calendaryk.day/blog/imenini-v-zhovtni. Там ти знайдеш деталі, які допоможуть тобі краще зрозуміти ці чудові традиції.

Сподіваюсь, ця інформація буде тобі корисна!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов СпортПро -> Спортивное питание, Пищевые добавки, Диеты Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  


Любое использование материалов сайта без письменного согласия администрации сайта - запрещено!
© SportPro. Все права защищены.   
    Главная    Новости    Магазин    Дилеры    Статьи    Форум    Контакты    Система управления контентом 2x3.com